Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar

Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar
517stki nazwa: Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar
517stki kategoria:
517stki numer telefonu: 606827777
517stki NIP: 7471695643
517stki REGON: 022084741
517stki siedziba: ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
517stki opis:

Firma Meble Drzazga wychodzi na przeciw klientom, którzy poszukują na rynku wysokiej jakości mebli na wymiar. Firma zajmuje się kompleksowymi usługami w tym zakresie, a więc wykonaniem projektu, produkcją mebli oraz ich montażem. Trzydziestoletnie doświadczenie firmy na rynku gwarantuje jakość, rzetelność i pełen profesjonalizm. Obok projektów tradycyjnych, podejmujemy się również wszelkich nietypowych zamówień, po to by sprostać nawet tym niekonwencjonalnym oczekiwaniom.

Nasza oferta to:

– meble kuchenne na wymiar,
– blaty kuchenne,
– fronty kuchenne,
– meble łazienkowe,
– garderoby i wszelkiego rodzaju zabudowy,
– tapicerowane meble na wymiar,
– wszelkie meble pokojowe,
– meble biurowe,
– szafy na wymiar.

Jednymi z częściej zamawianych mebli przez klientów są kuchnie na wymiar. Firma Meble Drzazga stawia w tym przypadku na połączenie funkcjonalności ze stylowością kuchni. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że w każdym, indywidualnym przypadku tworzymy dla klienta kuchnię z jego marzeń. Każda zaprojektowana przez nas kuchnia jest unikalna, jedyna w swoim rodzaju, idealnie dostosowana do układu pomieszczenia i zgodna z wymogami klienta. Projektowane przez nas meble kuchenne na wymiar są niezwykle praktyczne i z powodzeniem posłużą przez wiele lat. Do każdej stylizacji kuchni dopasowujemy także wymiarowany blat kuchenny. Również w tym zakresie oferujemy szeroki wybór materiałów i kolorystyki. Zajmujemy się ponadto zleceniami dotyczącymi jedynie wymiany frontów kuchennych.

Firma Meble Drzazga to meble na wymiar w bardzo szerokim pojęciu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zwrócenia uwagi na nasze profesjonalne, dotychczasowe realizacje. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Comments are closed.