Spółka P.G. GROUP – zaginanie blach Wrocław

Spółka P.G. GROUP – zaginanie blach Wrocław
517stki kategoria
517stki opis

Spółka P.G. Group specjalizuje się w szeroko pojętej obróbce blacharskiej i swoim klientom z całej Polski oferuje nowoczesne narzędzia, wyroby stalowe i możliwości gięcia, skrawania, wyginania, tłoczenia czy perforowania blach.

Zaginanie blach Wrocław fot.1

Dodatkowo oferta P.G. Group obejmuje sprzedaż szerokiej palety stali i metali niezależnych oraz opcję wykonania dowolnych przeróbek stalowych elementów, tak, by pasowały do potrzeb klienta i realizowanej przez niego inwestycji. Misją firmy jest tworzenie wyłącznie produktów o wysokiej jakości, precyzyjnie wykończonych, zaprojektowanych i wyciętych laserowo co do najmniejszego elementu.

Zaginanie blach Wrocław fot.2

Wszystkie działania firmy spełniają surowe normy krajowe i unijne i wyróżniają się wysokimi standardami, a spółka rozwija się dynamicznie, wciąż rozszerzając swoją ofertę. P.G. Group zatrudnia w swoich halach najlepszych specjalistów od obróbki blach, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę i chętnie służą klientom merytorycznym wsparciem na każdym etapie działania przy wykonywanej obróbce blach.

517stki adres WWW
517stki numer telefonu
713169301
517stki NIP
8961302657
517stki REGON
932645847
517stki siedziba
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
  • Spółka P.G. GROUP – zaginanie blach Wrocław
  • Spółka P.G. GROUP – zaginanie blach Wrocław

Comments are closed.