Skup aut Wrocław – firma AutoGTA

Skup aut Wrocław – firma AutoGTA
517stki kategoria
517stki opis

Auto GTA to firma zajmująca się skupem samochodów na terenie Wrocławia i nie tylko. Do naszych głównych usług należy skupowanie aut, które nadają się do kasacji lub złomowania. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać samochód osobowy, ciężarowy, czy jakikolwiek inny, jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie.

Co więcej, zapewniamy usługę kasacji auta za gotówkę, przy własnym transporcie. Przyjmujemy samochody nie tylko uszkodzone, ale i powypadkowe czy zużyte, nawet te, które nie posiadają dowodu rejestracyjnego. Jeśli chcesz sprzedać auto szybko i potrzebujesz gotówki od ręki - dobrze trafiłeś!

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszego działania jest Wrocław i jego okolice. Poza stolicą dolnego śląska Auto GTA skupujemy jednak również samochody z województwa opolskiego i lubuskiego, oraz -w przypadkach indywidualnych - z pozostałej części Polski.

Co nas wyróżnia?

Skup Aut GTA oferuje szybkie i sprawne usługi na szeroką skalę i w wielu lokalizacjach. Naszą zaletą, która wyróżnia nas na tle większości firm oferujących skup samochodów jest to, że bieżące zlecenia jesteśmy w stanie zrealizować już w ciągu kilku godzin od ich przyjęcia. Co więcej, skupujemy samochody w różnym stanie, także te wyeksploatowane i niesprawne. Jeśli oddajesz auto do złomowania, zapłacimy gotówką i zapewnimy własny transport.

Skup Aut AutoGTA

517stki adres WWW
517stki numer telefonu
730117117
517stki NIP
8951876724
517stki REGON
020742967
517stki siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
  • Skup aut Wrocław – firma AutoGTA

Comments are closed.