Liquid Technologies sp. z o.o. – płyny do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies sp. z o.o. – płyny do czyszczenia klimatyzacji
517stki kategoria
517stki opis

Skuteczne środki, profesjonalne płyny i bezpieczne preparaty, to sposób na zapewnienie dłuższej żywotności każdej klimatyzacji i wentylacji. Dotykowo dzięki odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym j czyszczącym korzystanie z urządzeń staje się bezpieczniejsze, skuteczniejsze i tańsze.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Liquid Technologies to producent profesjonalnej chemii czyszczącej, przeznaczonej do dbania o zewnętrzne oraz wewnętrzne części urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Flagowe produkty to służący do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji HVAC Internal, oraz czyszczący powierzchnie aluminiowe HVAC External. Specjalnie dla osób ceniących sobie uniwersalne środki do czyszczenia urządzeń, powstał HVAC Universal.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Płyn ten usuwa osady organiczne, nieorganiczne, a także kurz i brud. Dobrze radzi sobie także z osadami tytoniowymi, skutecznie usuwając przykre zapachy. Nadaje się do czyszczenia urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i wszelkiego typu filtrów powietrza. Jak każdy z produktów HVAC, jest on przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Liquid Technologies sp. z o.o.

517stki adres WWW
517stki numer telefonu
571380888
517stki NIP
8982237296
517stki REGON
368412743
517stki siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – płyny do czyszczenia klimatyzacji
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – płyny do czyszczenia klimatyzacji

Comments are closed.